Επιτυχόντες 2011

Επιτυχόντες ΑΕΙ 2011

Όνομα Σχολή
ΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΛΔΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΒΟΛΙΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΛΗΜΝΙΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΕΡΒΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΕΘΝ. & ΕΥΡ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΤ. ΑΘΗΝΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΚΑΒΑΛΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΟΠΩΝΙΑΣ ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒ. (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΥΔΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΠΙΤΣΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΓΚΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΥΡΙΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΛΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΑΝΘΟΥΛΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΟΒΑΚΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜ. ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓ. ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤ. ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΑΡΡΗΣ ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ/ΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΕΛΕΝΙΤΣΑ ΝΑΙΡΝΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΕΥΣΕΒΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΑΚΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΖΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΟΥΝΤΕΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΜΨΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧAΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΛEΑΝΝA ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΤΖΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

Επιτυχόντες ΤΕΙ 2011

Όνομα Σχολή
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΡΥΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΙΜΠΡΟ ΤΖΟΥΛΙΟ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΜΠΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΝΑΙ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)