Επιτυχόντες 2010

Επιτυχόντες ΑΕΙ 2010

Όνομα Σχολή
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΡΜΟΥΤΑΚΗ ΑΡΕΤΗ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΡΜΟΥΤΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
ΔΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓ. ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΥΛΒΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΝΑΝΙ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΚΑΝΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΛΙΒΑΔΕΙΑ)
ΚΑΠΑΡΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓ. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. ΜΑΘΗΜ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΥΣΙΡΛΑΚΗ ΜΥΡΩΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΕΡΟΛΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΗΜΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΧΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΕΦΕΝΤΙΝ ΝΑΝΤΙΑ ΕΡΜΟΝΧΑΜΕΤ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΗΦΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΙΦΟΥΝΑΚΗ ΖΑΙΡΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΠΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΖΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΖΟΥΝΑΚΗ ΛΕΩΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΡΟΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες ΤΕΙ 2010

Όνομα Σχολή
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΒΑΣΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΕΥΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΖΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΙΟΝΤ. & ΤΡΟΦΙΜΩΝ
ΓΙΑΛΙΖΗ ΦΟΥΛΑ ΜΑΓΚΑΦΟ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΓΙΑΜΑΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΧΑΝΟΛ. & ΥΔΑΤΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΖΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΖΑΝΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΡΝΙΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΕΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)
ΛΕΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΟΝΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΟΥΝΤΟΥΦΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΝΙΚΗ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΠΟΥΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΞΑΝΘΟΥΔΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΟΛΥΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΣΜΠΩΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΜΥΡΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΜΠΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΑΛΕΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΡΗΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)